Снимок экрана 2016-07-19 в 10.46.44 2
Петиція має зібрати 25 тисяч голосів

На сайті Президента України зареєстрували петицію із закликом запобігти виходу в країні популярної гри для смартфонів Pokemon GO. Станом на ранок 19 липня петиція набрала 71 підпис із 25 тисяч.

Петицію зареєстрував 18 липня Віталій Марченко. «Необхідно виключити можливість появи гри Pokemon GO в українському суспільстві, оскільки це призведе до повної деградації школярів і студентів, викличе колосальну залежність, схожу на наркотичну», – йдеться у тексті.

Для того, щоби Президент розглянув електронне звернення, його мають підписати 25 тис. громадян. Для цього у них є 92 дні.

Нагадаємо, Pokemon Go – це мобільна гра з елементами доповненої реальності. Мета – ловити і тренувати покемонів. Щоби знаходити їх, необхідно пересуватися у реальному світі і використовувати при цьому камеру телефону для того, щоби знайти і впіймати віртуального монстра.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Сінґапурі працівника звільнили з роботи, бо він у Facebook поскаржився на те, що не може грати в Pokemon Go в цій країні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ