У Миколаєві образ нової поліції використовували для політреклами
У Миколаєві образ нової поліції використовували для політреклами

У Миколаєві міліція домоглася демонтажу політичної реклами із символікою нової поліції. Про це йдеться в повідомленні Управління МВС України в Миколаївській області.

Зокрема, як зазначають у міліції, в Миколаєві з’явилися білборди, на яких політична партія «Блок Петра Порошенка», повідомляючи про свою діяльність, використовувала зображення патрульного поліцейського. Тому з метою недопущення формування в населення думки про можливу єдність правоохоронців із будь-якими політичними рухами, УМВС у Миколаївській області звернулося до обласної державної адміністрації, до власника конструкцій білбордів та направило запит до офісу партії, що використовувала у своїй агітації символіку нової поліції.

«Врахувавши позицію УМВС України, представники політичної партії ухвалили рішення про неможливість використання зазначених агітаційних плакатів та їх демонтаж», – повідомили в УМВС України в Миколаївській області. Раніше також начальник Одеської обласної міліції Георгій Лорткіпанідзе пообіцяв, що політичну рекламу із символікою нової поліції в регіоні буде демонтовано.

Читайте: Політологи очікують ажіотаж на місцевих виборах у столиці та трюки політтехнологів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ