Моґеріні
Євросоюз поки не планує посилювати санкції проти Росії, заявила Моґеріні

Європейський Союз найближчими тижнями обговорить питання продовження проти Росії секторальних санкцій. Про це повідомила Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Моґеріні, передає УНІАН.

«У найближчі тижні ми проведемо з державами-членами ЄС політичну дискусію щодо продовження чинних санкцій. На даний момент обговорення (питання, – ред..) підвищення рівня санкцій немає», – сказала вона.

Також Моґеріні наголосила на необхідності виконання Мінських домовленостей: «Усі сторони повинні це робити в повному обсязі».

Нагадаємо, Євросоюз пов’язує секторальні санкції проти РФ з повним виконанням Мінських домовленостей. У травні Європарламент закликав ЄС посилити тиск на Росію та розширити санкції у зв’язку із переслідуванням представників кримськотатарського народу на території тимчасово окупованої АР Крим.

В свою чергу, співголова фракції зелених у Європарламенті Ребекка Хармс заявила, що очікувати запровадження нових санкцій ЄС проти Росії не варто.

Питання продовження санкції проти Росії розглянуть у червні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ