Проект бюджету Міноборони США передбачає 150 мільйонів для України

США оборонний бюджет
Стратегія оборонного бюджету США базується на продовженні боротьби проти «ІД», підтриманні європейських та інших союзників

Палата представників Конгресу США у середу ухвалила проект бюджету міністерства оборони на 2017 фінансовий рік на загальну суму 610,5 мільярдів доларів. У документі закладена допомога Україні в обсязі 150 мільйонів доларів, повідомляє Bloomberg.

«Нам довелося зробити важкий вибір… Ми не повинні посилати нікого на місії, для яких вони не повністю готові», – зазначив представник республіканців від штату Техас.

В ухваленому документі також вказується, що 680 мільйонів доларів у наступному році планується витратити на навчання і оснащення іракських сил, зокрема, додаткові 50 млн. доларів для підтримки курдських бойовиків. Також передбачено збереження військ США в Афганістані кількісним складом 9,8 тисяч осіб в наступному році замість запланованих 5,5 тисяч осіб.

Стратегія, закладена в основі бюджету наступного року, базується на продовженні боротьби проти «Ісламської держави», підтриманні європейських та інших союзників США.

Ухвалення бюджету цього року стосуватиметься двох президентських адміністрацій: Обами та його наступника. Білий дім вже повідомив про накладання вето на документ. Попередньо відомо, що президент має намір просити Конгрес про виділення додаткових асигнувань для боротьби проти «Ісламської держави» і продовження інших військових операцій за кордоном.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ