США оборонний бюджет
Стратегія оборонного бюджету США базується на продовженні боротьби проти «ІД», підтриманні європейських та інших союзників

Палата представників Конгресу США у середу ухвалила проект бюджету міністерства оборони на 2017 фінансовий рік на загальну суму 610,5 мільярдів доларів. У документі закладена допомога Україні в обсязі 150 мільйонів доларів, повідомляє Bloomberg.

«Нам довелося зробити важкий вибір… Ми не повинні посилати нікого на місії, для яких вони не повністю готові», – зазначив представник республіканців від штату Техас.

В ухваленому документі також вказується, що 680 мільйонів доларів у наступному році планується витратити на навчання і оснащення іракських сил, зокрема, додаткові 50 млн. доларів для підтримки курдських бойовиків. Також передбачено збереження військ США в Афганістані кількісним складом 9,8 тисяч осіб в наступному році замість запланованих 5,5 тисяч осіб.

Стратегія, закладена в основі бюджету наступного року, базується на продовженні боротьби проти «Ісламської держави», підтриманні європейських та інших союзників США.

Ухвалення бюджету цього року стосуватиметься двох президентських адміністрацій: Обами та його наступника. Білий дім вже повідомив про накладання вето на документ. Попередньо відомо, що президент має намір просити Конгрес про виділення додаткових асигнувань для боротьби проти «Ісламської держави» і продовження інших військових операцій за кордоном.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ