Антон Геращенко
Антон Геращенко наголосив на підтримці волонтерами та військовослужбовцями проекту «Миротворець»

Сайт «Миротворець», який опинився в центрі скандалу через публікації особистих даних журналістів, які отримали акредитацію на окупованому Донбасі, відновив свою роботу. Посилання на заяву сайту оприлюднив депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Волонтери проекту «Миротворець» після тієї величезної підтримки, яка була йому надана сотнями тисяч українських патріотів, ухвалив рішення відновити свою роботу, попри все!», – заявив він.

У заяві підкреслюється, що «в критичний для «Миротворця» момент, як і два роки тому на захист нашої Батьківщини, захищати нас прийшли ви: добровольці, військовослужбовці ЗСУ, НГ і прикордонники, найкращі співробітники СБУ і МВС, волонтери, прості люди, патріотично і проукраїнські налаштовані журналісти».

«Саме завдяки вам колектив «Миротворця» остаточно усвідомив, що «Миротворець» – затребуваний народом України і його захисниками», – йдеться в заяві.

«Впевнені, що всі події, які відбулися за останні 7 днів, пішли на користь нашій державі. За ці дні ми всі як на долоні побачили: хто є хто в українській політиці, правоохоронних органах, медіаспільноті, соціальних мережах. І хто чого вартий. Всі маски скинуто», – заявили волонтери сайту.

«Безумовно, що за такої підтримки нашого народу, повноцінне функціонування сайту «Миротворець» буде відновлено найближчим часом», – наголошується в заяві.

Нагадаємо, сайт «Миротворець» опублікував персональні дані журналістів українських та західних ЗМІ, акредитованих в так званих ДНР/ЛНР. У цій базі даних міститься 4068 імен.

Прокуратура Києва почала розслідування стосовно публікації на сайті «Миротворець».

13 травня проект «Миротворець» оголосив про своє закриття, незважаючи на те, що ніхто не вимагав, щоби вони це робили.

13245504_1055637137856466_780093900321065063_n

БЕЗ КОМЕНТАРІВ