4f4b09d------
Юрій Луценко призначив прокурором Києва свого колишнього заступника Романа Говду

Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу прокуратури Києва нового керівника. Наказом від 6 липня на цю посаду призначили Романа Говду, повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Роман Говда був заступником екс-генпрокурора Віктора Шокіна і подав у відставку після призначення на цю посаду Луценка.

На адресу Говди з боку журналістів та активістів неодноразово лунали звинувачення у корупції. Зокрема, за даними проекту «Укр.ав», він сприяв припиненню кримінального провадження щодо розкрадання 38 млн. гривень під час будівництва дитсадка в Одеській області.

Роман Говда
Роман Говда

Під час представлення Говди Юрій Луценко поставив столичні прокуратурі завдання провести ретельний перегляд всіх існуючих і закритих кримінальних проваджень, що відносяться до діяльності попередньої міської влади.

«У «київському водосховищі» водиться «велика риба» і у цьому сховищі у прямому сенсі було поховано багато справ і не тільки щодо «космічної команди», – сказав Луценко.

Генпрокурор також доручив перевірити діяльність всіх комунальних підприємств міста.

«Ті, хто пограбували столицю на мільярди, повинні бути покарані, незалежно від того, де вони знаходяться», – сказав він.

Посада прокурора Києва була вакантною майже рік, після того як Сергій Юлдашев був звільнений в рамках люстрації. Весь цей час столичну прокуратуру очолював його перший заступник Олег Валендюк.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ