Олег Жученко
Генпрокурор Юрій Луценко призначив прокурором Одеської області Олега Жученка

Новим прокурором Одеської області став Олег Жученко. Про призначення повідомив генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу в Одесі, передають Українські новини.

«Я враховую, що це досить молода, енергійна людина, не пов’язана з одеськими кланами, які маніпулюють законами, а іноді – порушують їх. Також враховую, що він пройшов конкурс на посаду… Якщо ви не впораєтеся із завданням прокурора області, то термін п’ять років може бути змінений», – звернувся Луценко до нового прокурора Одещини.

Як відомо, Жученко виконує обов’язки прокурора області з березня.

Він народився в 1986 році в Літині Вінницької області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію. Роботу в органах прокуратури розпочав на посаді слідчого прокуратури Ленінського району Вінниці. З грудня 2015 року – перший заступник прокурора Одеської області.

15 квітня тодішній виконувач обов’язків генерального прокурора Юрій Севрук звільнив Миколу Стоянова з посади прокурора Одеської області та з органів прокуратури в рамках люстрації.

Луценко заборонив новопризначеному прокурору Одеської області призначати собі заступників без погодження їхніх кандидатур з громадськістю.

Також генпрокурор додав, що запропонував усім нинішнім заступникам Жученка написати рапорт про відставку, остаточне рішення ухвалюватиме вже сам прокурор області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ