yanukovy-ch-dopy-t
Сторона обвинувачення вважає, що адвокати екс-«беркутівців» узгодили питання з Януковичем

Екс-президент Віктор Янукович дає у суді неправдиві свідчення, однак його не можна через це притягнути до відповідальності. Про це сказав прокурор Олексій Донський за результатами допиту колишнього глави держави у Святошинському суді в Києві, пише Українська правда

« (..) у Януковича суміжний статус, він ще проходить у справах як підозрюваний, а підозрюваний має право взагалі не відповідати на питання. Тому притягнути підозрюваного за неправдиві свідчення неможливо», – зазначив Донський.

За словами прокурора, Янукович не дав відповіді щодо контактів ані з Медведчуком, ані з Сурковим, ані щодо зустрічі Азарова з Путіним.

«Ми не отримали жодної прямої відповіді на гострі запитання», – додав він.

При цьому Донський зауважив, що слідство має чіткі докази контактів Януковича із Медведчуком, точний час і місце зустрічі із радником Путіна Сурковим.

«Вони зустрічалися у Межигір’ї», – сказав він. Також, за його словами, є докази того, що Янукович знав про зустріч Азарова із Путіним. Вони зустрічалися для підготовки з’їзду в Харкові.

Водночас прокурор зазначив, що «не сумнівається», що відповіді на запитання адвокатів «беркутівців» були узгоджені: «Я вважаю, що у захисників Януковича та захисників співробітників «Беркуту» є постійна комунікація. Вони знайшли Януковича в Росії, коли ми не знали, де саме він перебуває. Я не сумніваюся, що запитання, які ставив захист, були попередньо узгоджені із захистом Януковича».

Донський також зауважив, що сторона обвинувачення має ще сім сторінок запитань до екс-президента.

Як відомо, 28 листопада, Святошинський суд Києва проводив відеодопит Віктора Януковича як свідка у справі про розстріли на Майдані взимку 2014-го року.

Читайте: Янукович відхрестився від наказу про застосування зброї під час Євромайдану (відео)

Да Вашої уваги повне відео допиту Віктора Януковича 28 листопада у Святошинському райсуді Києва у справі вбивств на Майдані.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ