Горбатюк
Кандидатуру Горбатюка підтримують родини героїв Небесної сотні

Керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, який веде справу Євромайдану, може очолити ГПУ. Про це написав депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, у парламенті ніхто навіть не здогадується, кого Банкова бачить на посаді генпрокурора. А Горбатюка підтримують адвокати родин Небесної сотні.

«Якщо Горбатюку довіряють та його просувають родини, які втратили своїх найближчих родичів на Майдані – це рекомендація, проти якої не може бути аргументів», – наголосив він. Однак Лещенко не впевнений, чи зможе президент «відмовитися від практики кишенькових генпрокурорів».

Нагадаємо, раніше Горбатюк заявив, що готовий очолити ГПУ. Офіційної пропозиції він не отримував, але з цим питанням до нього зверталися громадські організації та депутати.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 лютого Генеральний прокурор України Віктор Шокін написав заяву про відставку. 19 лютого її передали до Адміністрації Президента.

На цьому тижні Верховна Рада планує розглянути питання про відставку  Шокіна.

Шокін був призначений генпрокурором в лютому 2015 року. Згідно з Конституцією, генпрокурора призначає і звільняє президент за згодою парламенту.

Читайте: Крісло Шокіна може зайняти Жебрівський

БЕЗ КОМЕНТАРІВ