8ef5fbf8577674ee526c4
Луценко представив нового прокурора Миколаївської області – Тараса Дунаса

Новим прокурором Миколаївської області став Тарас Дунас. 1 липня його представив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Про це повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

«В кожній області, призначаючи обласного прокурора, я звертаюся до громадськості. Моя позиція дуже проста – я готовий співпрацювати з громадськістю для очищення прокуратури. Але ніхто – ані громадськість, ані мільйонери, ані депутати – не диктуватимуть, хто буде прокурором. Вони можуть вимагати: хто не має бути прокурором. Я це буду чути», – процитувала слова Луценка Сарган.

«Навіть якби не було президентського землетрусу, пов’язаного із резонансним фактом одержання хабара, в якому підозрюється колишній перший заступник голови обласної держадміністрації, я би все рівно міняв обласного прокурора. І не тому, що маю на нього страшний компромат чи маю до нього особисті претензії, і навіть не тому, що мав свого кандидата на цю посаду. Так сталося, що у мене мало знайомих в органах прокуратури і лава запасних не велика», – сказав генпрокурор.

870c89e65776672f1346e«Я би його все одно знімав, тому що областю управляє не офіційна влада, а тіньова. І всі, хто тут сидить, це прекрасно знають (…) Термін для наведення порядку законними методами – три-чотири місяці. І це завдання для нового обласного прокурора Тараса Дунаса», – наголосив Луценко.

Раніше Тарас Дунас обіймав посаду прокурора Жовківського району Львівської області, потім – заступника прокурора Львівської області. З серпня 2014 року Дунас працював заступником начальника Головного управління представництва та організації участі в кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, 29 червня Луценко звільнив В’ячеслава Кривов’яза з посади прокурора Миколаївської області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ