Посол США в Україні не побачив на Закарпатті терористів
Посол США в Україні не побачив на Закарпатті терористів

Сепаратизм на Закарпатті існує лише в російській пропаганді, яка перебільшила феномен «Правого сектора». Про це заявив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який нещодавно відвідав регіон, передає УНІАН.

«Я не знайшов жодних доказів сепаратизму. Я побачив регіон, який шукає єдності з Україною і хоче брати участь у процесі перетворень, який розпочав уряд у Києві … Феномен сепаратизму на Закарпатті – це продукт російської пропаганди та уяви продюсерів Russia Today», – підкреслив Пайєтт. Весь феномен «Правого сектора» був перебільшений російською пропагандою, а події, які відбулися в Мукачевому, «краще розуміти як кримінальну діяльність груп і банд, які використовували політичний символ «ПС», додав посол США.

Як відомо, в Мукачевому 11 липня сталася масштабна перестрілка за участю «Правого сектора», оточення народного депутата-мажоритарника Михайла Ланьо, а згодом – силовиків.

Також нагадаємо, екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що влада країни не в змозі самотужки вирішувати питання внутрішньої політики, бо справами на Україні керує посол США Джеффрі Пайєтт. Втікача Азарова здивувало, що Порошенко, Яценюк та Гройсман не знайшли часу відвідати Закарпаття, а посол США, знайшов. «… Адже за фактом в Україні реальним господарем є посол США», – підкреслив опальний прем’єр.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ