Снимок экрана 2016-06-09 в 18.29.40
Канал Russia Today зняв ролик «КримНЕнаш». Альтернативна історія про Крим від RТ»

Черговий «захоплюючий сюжет» від пропагандистів Russia Today. Канал створив ролик про те, що би було, якби  Росія не анексувала Крим. У Мережі з’явилось відео «КримНЕнаш». Альтернативна історія про Крим від RТ».

Головні герої ролика – дід та онук – дивляться нібито новини про події на півосторові.

Варто зазаначити, що фантазія авторів розійшлася не на жарт. На їхню думку, якби Росія не захопила Крим, то там би спалювали людей, націоналісти «Правого сектора» вбивали б російськомовних, Україна та Грузія почали б війну проти Абхазії та Південної Осетії, а кримчан змушували б воювати проти РФ, незгодних садили би у в’язниці.

Відео супроводжується уривками виступів колишнього прем’єра Арсенія Яценюка і секретаря РНБО України Олександра Турчинова, Міхеїла Саакашвілі, в кадрі присутній і президент Порошенко.

Наприкінці ролика онук, одягнений у камуфляжну форму з георгіївською стрічкою, прощається з дідом і йде, мабуть, воювати проти «озвірілих українських націоналістів».

Наприкінці з’являється напис «Ми раді розповідати інші новини», потім – кадри святкувань на вулицях Криму з російськими прапорцями.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ