Андрій Іллєнко
Народний депутат Андрій Іллєнко

Влада під тиском проросійської п’ятої колони готує розправу над підозрюваними у справі про трагічні події 31 серпня 2015 року біля парламенту. Про це заявив народний депутат України від партії «Свобода» Андрій Іллєнко, передає прес-служба партії.

Рішення суду, який напередодні зобов’язав підозрюваних до 29 червня ознайомитися з величезним масивом інформації, лише підтверджує цю думку, переконаний Іллєнко.

Націоналіст нагадав, що активістам та їх захисту дали лише 10 робочих днів для ознайомлення з 1 терабайтом відеоінформації та 45 томами кримінальної справи (кожен на 300 сторінок).

За словами депутата, початок судового процесу, очевидно, форсують у владних кабінетах на замовлення проросійської п’ятої колони в Україні.

«Є інформація, що такі дії пов’язані з тиском проросійської п’ятої в Україні, бо нині дуже багато про це говорять проросійські політики, які наполягають, що треба якнайшвидше кинути до в’язниці націоналістів, патріотів. Нагадаю, що серед підозрюваних є чимало «свободівців», з яких четверо народних депутатів минулого скликання. Йдеться і про інших активістів, яких судитимуть, і їм усім дали десять днів для ознайомлення зі дванадцятьма тисячами сторінок кримінальної справи!» – наголосив Іллєнко.

Парламентар підкреслив, що суд у справі 31 серпня як суто політичний процес покликаний розправитися з націоналістами.

«Без сумніву, й надалі буде намагання приховати правду про події 31 серпня, буде спроба поховати навіть можливість розслідувати незаконні дії правоохоронців: хто провокував сутички, хто давав накази міліції жбурляти димові шашки в натовп – є зафіксований на відео наказ тодішнього заступника міністра МВС Василя Паскала жбурляти димові шашки в людей. Ці факти ніхто не розслідує та не дає їм правової оцінки, не реагує на відверте фальшування справи, коли з’являлися неіснуючі свідки і саме на підставі цих свідчень обвинувачуваних спробують кинути за ґрати на 15 років», – переконаний «свободівець».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що Печерський районний суд Києва за клопотанням обвинувачення зобов’язав підозрюваних у справі щодо подій 31 серпня 2015 року ознайомитися з матеріалами справи до 29 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ