У центрі Єревана триває акція протесту проти підвищення цін на електроенергію. Демонстранти не розходяться і вирішили прибрати сміття з проїжджої частини, яку зайняли, і з тротуарів навколо місця пікету. Заступник начальника поліції Вірменії продовжує переговори з активістами. Поки невідомо, яке буде ухвалене рішення, але учасники акції протесту налаштовані рішуче, інформує NEWS.am.

Тим часом ініціатива «Ні грабежу!» закликає громадян взяти участь у протестному автопробігу, передає Armenia-today. У заяві ініціативи, зокрема, йдеться: «Шановні співвітчизники, з урахуванням того, що багато громадян в робочі години не можуть взяти участь в сидячому пікеті протягом усього дня, закликаємо провести іншу акцію. 24 червня о 18:00 збираємося на площі Бразилії з метою проведення протестного автопробігу. Ви можете на автомобілях або іншими засобами, які відповідають мирним і законним методам акції протесту, підняти свій голос протесту, щоби допомогти нашій мирній боротьбі. Знову нагадуємо, що всі види протесту прийнятні, якщо вони здійснюються в рамках закону».

Як відомо, тактика автопротесту використовувалася під час Революції Гідності в Україні. Рух отримав назву «Автомайдан».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 червня у Єревані кілька тисяч демонстрантів влаштували акцію протесту проти подорожчання електроенергії. Вранці 23 червня, поліцейські за допомогою водометів розігнали демонстрантів. Були затримані 237 осіб. За даними поліції, в зіткненнях постраждали сім учасників акції і 11 поліцейських.

Сьогодні демонстранти висунули ультиматум владі. Зокрема, координаційна група заявила запропонувала главі держави в прямому ефірі оголосити недійсним рішення Комісії з регулювання суспільних послуг про підвищення тарифів на електроенергію. Крім того, демонстранти виступили також із закликом про проведення акцій протесту та сидячих страйків у всіх містах і селах Вірменії за прикладом другого за величиною міста республіки – Ґюмрі, де вже почався сидячий страйк.

Читайте: У Вірменії назріває політична криза – проросійська влада водометами розігнала демонстрантів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ