marushevs-ka
Марушевська каже, що залишається в команді Саакашвілі та підтримує всі його дії

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська, яку свого часу за протекцією екс-голови Одещини Міхеїла Саакашвілі без конкурсу призначив на посаду президент Петро Порошенко, подала у відставку. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу NewsOne, передають Українські новини.

Марушевська повідомила, що залишається в команді екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі та підтримує всі його дії.

«Заяву (про звільнення, – ред.) я була вимушена написати, тому що ми опинилися в ситуації, коли ті зміни, заради яких я прийшла, неможливо зробити. Будь-які зміни, погоджені на рівні Президента й прем’єр-міністра, зараз ними ж блокуються. У випадку з конфліктом із головою ДФС Насіровим уряд продовжує відстоювати його інтереси, попри ті корупційні схеми, які існують», – сказала вона.

Нагадаємо, у травні Юлія Марушевська заявляла, що голова ДФС України Роман Насіров примусив голів регіональних митниць підписати петицію про її звільнення. Також вона кілька разів заявляла, що глава ДФС перешкоджає реформуванню митниці. До слова, Насіров з самого початку ставився скептично до активістки Майдану. Він припускав її звільнення до вересня 2016 року.

Ще 7 листопада Марушевська, незважаючи на відставку Михеїла Саакашвілі, не збиралася залишати свій пост.

Як відомо, раніше  зі своєї посади пішов глава поліції Одеської області Ґіорґі Лорткіпанідзе. 7 листопада глава Одеської області Саакашвілі подав у відставку. Однією з причин він назвав зрив запуску Відкритого митного простору, гроші на який, за його словами, «розікрали». Він також звинуватив у зриві роботи особисто президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ