Клінтон, Трамп
І Клінтон, і Трамп мають високий рівень недовіри

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон втратила свою суттєву перевагу над конкурентом Дональдом Трампом, їхні рейтинги зрівнялися. Про це свідчать результати останнього опитування, опублікованого в The New York Times.

За результатами останнього опитування, 67% виборців заявили, що Гілларі Клінтон «не заслуговує на довіру». Це на 5% більше, ніж за результатами попереднього опитування місяць тому. Водночас, рейтинг недовіри до Трампа теж дуже високий – 62%, хоча і залишається стабільним.

Перевага у 6% Клінтон над Трампом, за даними опитування, «випарувалася». Віднині рейтинги обох кандидатів зрівнялися. Результати опитування свідчать, що і Клінтон, і Трамп мають підтримку 40% виборців кожен.

Читайте: Трамп: Клінтон – корумпована брехуха світового класу

На зниження рейтингу Клінтон, у першу чергу, вплинули результати розслідування, яке проводило ФБР щодо використання нею особистої електронної поштової скриньки для секретного службового листування.

«Непослідовність та розмиті пояснення Клінтон щодо використання приватного e-mail мали значний резонанс і негативно вплинули на виборців», – йдеться у повідомленні видання.

Читайте: Трамп доведе Америку до банкрутства – Клінтон

Як відомо, президентські вибори в США відбудуться 8 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ