У Києві створили «Русскій центр» противників Путіна
У Києві створили «Русскій центр» противників Путіна

В українській столиці відбувся установчий з’їзд політичної організації «Русский центр», в яку об’єдналися противники путінського режиму. До організації увійшли 30 росіян, які змушені були залишити Росію через політичні репресії, повідомляє Радіо Свобода.

На з’їзді делегати пояснили, що їхнє ключове завдання – «формування в Україні організаційної складової російського революційного націоналізму». «Наша кінцева мета – створення інфраструктури протесту в Росії. Тут ми створюємо Центр як фактор впливу на внутрішню політику РФ. Можна сказати, що український Майдан звільнив не лише своїх політичних в’язнів, але й російських… Багато з нас перебували б за ґратами, якби не Україна», – заявив один із засновників «Русского центра» Дєніс Віхорєв.

За його словами, основний склад членів «Центру» перебуватиме у Росії, де вони «вестимуть підпільну роботу». Серед засновників «Русского центра» – російські опозиціонери та учасники АТО на Донбасі, зокрема «кіборг» Ілля Богданов – колишній офіцер ФСБ Росії, боєць Добровольчого українського корпусу, який отримав політичний притулок в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ