Кримська «влада» обмежила доступ до пляжів
На травневі свята на пляжах і в санаторіях півострова було порожньо

Через провал курортного сезону в окупованому Росією Криму почалася паніка. Про це в інтерв’ю Апострофу розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров.

«Якщо подивитися, що публікується в соціальних мережах відомими в Криму людьми, то там зараз паніка. Не буде цього заробітку. Це кримська специфіка – навіть у найважчі роки ті, хто заробляв на відпочиваючих, були стимулом для інших сфер, припустимо, торгівлі. Хтось вирощував і реалізовував продукцію. Через згасання курортів опинилися під ударом й інші сфери», – пояснив він.

Також депутат не вірить в те, що цю проблему розв’яже РФ, оскільки заповнює курорти соціальною категорією відпочиваючих. «Росія намагається заповнювати пансіонати соціальними категоріями населення, за яких викуповують путівки, але більша частина кримського населення в курортних містечках жила за рахунок тих відпочиваючих, які приїжджали самостійно, знімали житло, йшли в кафе і ресторани тощо. Тепер таких відпочиваючих в Криму в рази менше, ніж до 2014 року», – додав Чубаров.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на травневі свята на пляжах і в санаторіях півострова було порожньо.

Крім того, нелегітимний «голова» Криму Сєргєй Аксьонов підписав методичні рекомендації щодо користування пляжними територіями півострова, згідно з якими обмежується доступ до пляжів. Зокрема, Аксьонов обмежив доступ до дитячих та лікувальних пляжів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ