Поліція
На Донеччині не вистачає близько 2000 поліцейських

Поліціянти, які провалять переатестацію, зможуть служити в управліннях поліції Луганської та Донецької областей. Про таке повідомив начальник прес-служби МВС Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що ініціювали таке рішення глава МВС Арсен Аваков, керівники ГУНП Луганської та Донецької областей Юрій Покіньборода і В’ячеслав Аброськін і Хатія Деканоідзе.

Щодо аргументації ухвалення подібного рішення, то Артем Шевченко наголосив, що потрібна свіжа кров для задоволення реального кадрового голоду. На Донеччині не вистачає близько 2000 поліцейських, на Луганщині – близько 1000. Є значна потреба у дільничих, слідчих, оперативниках, особливо у численних населених пунктах на лінії розмежування.

Зі слів начальника прес-служби МВС, особи, які пристанують на таку пропозицію матимуть соціальний захист – бажану можливість дослужити до пенсії (важливо для поліцейських, яким залишилося служити рік-два до пенсії).

Також Шевченко запевнив, що поліцейським пропонуватимуть службу з урахуванням особистих моральних і ділових якостей (відверто скомпрометовані особи не потраплять на службу, шанс матимуть ті, хто просто не склав тести чи не пройшов співбесіду).

Читайте: Сон і «неправильна поведінка» стали причиною звільнення 12 поліціянтів у Києві

БЕЗ КОМЕНТАРІВ