Проїзд через Нижні Ворота на Закарпатті здійснюється в звичайному режимі
Проїзд через Нижні Ворота на Закарпатті здійснюється в звичайному режимі

Проїзд автотранспорту через пункт пропуску в Нижніх Воротах, що на Закарпатті, здійснюється в звичайному режимі. Про це йдеться на офіційному сайті глави ОДА Закарпатської області Геннадія Москаля.

За його словами, перевізники, які здійснюють доставку вантажів із країн ЄС, зокрема в Росію, висловлювали претензії до дій активістів. У ході протистояння між двома сторонами був заблокований проїзд як на в’їзд, так і на виїзд із Закарпаття для всіх вантажівок.

«У ході переговорів за участю правоохоронців конфліктну ситуацію вдалося вирішити. Проїзд для вантажівок звільнений в обох напрямках, а сім російських фур, заблокованих в Нижніх Воротах раніше, під конвоєм поліції супроводили до кордону зі Словаччиною. Інших фур з російськими номерами на в’їзді в Закарпатті не з’являлося», – йдеться в повідомленні.

Москаль підкреслив, що для уникнення подібних конфліктних ситуацій у майбутньому Кабінет Міністрів повинен «нарешті визначитися щодо Росії, яка є країною-агресором, і ухвалити принципове рішення про транзит російських вантажівок через територію України».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, активісти Львівської та Волинської областей розпочали акцію з блокування в’їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами і товарами.

До ініціативи вже долучилися активісти Чернівецької, Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей. В усіх областях підтримали мирний формат акції.

Тим часом Кабінет Міністрів доручив міністерствам внутрішніх, закордонних справ, інфраструктури, економічного розвитку і торгівлі в межах повноважень до 15 лютого виробити рішення щодо ситуації у Волинській та Закарпатській областях із російськими вантажівками.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ