1
Активісти принесли під Раду 450 іменних тюремних кухлів

Під будівлею Верховної Ради України активісти проводять акцію з вимогою зняти недоторканність та арештувати депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка. Про це повідомляє рух «Чесно».

Учасники заходу принесли під Верховну Раду 450 іменних тюремних кухлів.

234Нагадаємо, спікер Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв не тягнути з розглядом питання зняття недоторканності із депутата Олександра Онищенка.

Як відомо, 16 червня, антикорупційний прокурор Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді України подання на затримання та арешт Онищенка, погоджене Генеральним прокурором України.

Екс-регіонала звинувачують в організації злочинного угруповання. Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування».

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми, організованої зокрема нардепом Онищенком, державі було завдано збитків на рівні 3 млрд. гривень.

Тим часом «Українській правді» стало відомо, що серед співучасників злочинів, у яких звинувачується Олександр Онищенко, фігурують ще 20 людей. Головними організаторами злочинної організації називають три особи – самого Онищенка, його матір Інессу Кадирову та фігуранта низки газових оборудок Валерія Постного, який, за даними ЗМІ, мав спільний бізнес з олігархом Ігорем Коломойським.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ