Прибирання
Прибирання квартири

Вихідні асоціюються у багатьох людей із відпочинком: перегляд фільмів, телепередач, просто поспати досхочу. Тим не менш, для інших це час для генерального прибирання, аби оселя сяяла, немов нова копійка. Виявляється, що краще прибирати до настання вихідних. Такими є рекомендації лікарів, пише The Times of India.

Фахівці наголошують, що спати занадто багато – шкідливо. Це так званий соціальний джетлаґ (незбігання ритму людини з денним ритмом). Максимально допустима норма у графіку пробудження – 1 година.

Не можна переїдати і налягати на фастфуд чи алкоголь, враховуючи походи до родичів, зустрічі з друзями та інші розважальні заходи, що припадають на вихідні. Такі розваги зіпсують не тільки фігуру, але і здоров’я. Щоб задовольнити потяг до шкідливої їжі, достатньо трохи цукру або солі.

Фахівці рекомендують вводити нові види діяльності, починаючи зі спортивних занять і походів до музею, закінчуючи прогулянками за містом. У такому разі корисний допінг дістане не тільки фізичне здоров’я, але і психічне.

Читайте: Психологи подбали про киян – у столичному метро скасували «останню поїздку»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ