Марін Ле Пен
Марін Ле Пен звинувачували в отриманні інструкцій з Москви

Лідер французької ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен висловилася на підтримку кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Зокрема, вона заявила, що його суперниця Гілларі Клінтон принесе у світ війну та труднощі, передає Reuters.

«Будь-кого, але не Клінтон, тому що, я вважаю, Гілларі Клінтон означає війну, Гілларі Клінтон означає спустошення, дестабілізацію світу, економічні рішення, які матимуть руйнівні наслідки для мого народу, геостратегічні рішення, які можуть призвести до глобальних конфліктів», – сказала Ле Пен, відповідаючи на запитання, якого кандидата у президенти США вона б підтримала.

Вона також зазначила, що має багато спільного із Трампом.

«Що у нас є спільне – це те, що ми не інсайдери, ми не беремо участі в «системі», ми не залежимо ні від кого і не ухвалюємо рішення залежно від фінансових інститутів», – сказала вона.

Як відомо, Ле Пен є кандидатом на виборах президента Франції, що відбудуться в квітні 2017 року. Її партія набирає популярності на антимігрантських настроях у суспільстві. Згідно з даними опитувань, Ле Пен може пройти у другий тур президентських виборів.

До слова, раніше Європейський парламент закликав Францію розслідувати фінансування Росією політичної партії «Національний фронт». Саму Марін Ле Пен звинувачували в отриманні інструкцій із Москви.

Читайте: Світу загрожує чудовисько «ПуТрамПен» – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ