Панда
Тварина поводилася немов маленька неслухняна дитина

Відео, де примхлива панда грається з працівниками зоопарку, підкорює Мережу. На ньому тварина поводиться немов маленька неслухняна дитина, розповідає gazeta.ua.

Панда навідріз відмовилася слухатися співробітника зоопарку та намагалася втекти. Однак ігри закінчилися, коли тварина впала до ями.

Панді довелося сподіватися допомогу до співробітників, оскільки вибратися власноруч не вдавалося. Панда простягнула лапи до людей, через декілька спроб її вдалося витягти.

Нагадаємо, що у Китаї відсвяткували 35-річчя панди Баси – найстарішого представника свого виду на території країни. За людськими мірками вік Баси становить близько 100 років.

Ця тварина дуже популярна в Піднебесній, та не лише через свій вік: Баси стала прообразом символу Азійських ігор, що проводили в Пекіні 1990 року.

Зоологи розповіли, що на довголіття панди вплинули три фактори: приручення, науково розроблений раціон і професійний медичний догляд.

Зазначимо, Баси – друга найбільш літня панда в світі. Найстарша представниця виду – 38-річна самиця на прізвисько Цзя-Цзя, яка живе в парку розваг в Гонконзі. Як правило, в неволі панди доживають приблизно до 30 років.

Читайте: Дива природи: трійня панд відсвяткувала день народження

БЕЗ КОМЕНТАРІВ