Міхеїл Саакашвілі
Саакашвілі прокоментував події в Туреччині та Смоленську катастрофу

Організовані російським Головним розвідувальним управлінням теракти в Абхазії припинилися одразу після розмови президента США Барака Обами з президентом РФ Владіміром Путіним. Про це заявив екс-президент Грузії, голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі в інтерв’ю телеканалу TVP Info, передає Польське радіо.

«Путін безпосередньо причетний до тероризму. У 2005-2011 роках ГРУ організувало вибухи в Абхазії. Підривали будинки, підкладали вибухівку. Російський офіцер керував терактами проти мирного населення. Президент США Барак Обама розмовляв на цю тему з Путіним. Як наслідок, американці запевнили нас, що теракти припиняться. Так і сталося», – розповів Саакашвілі.

«Люди Путіна вбивали мирне населення на території моєї країни. Вони здатні на таке», – додав політик.

Саакашвілі також наголосив, що складно повірити в те, що смоленська катастрофа, в якій загинуло майже все найвище керівництво Польщі, була випадковою.

Голова Одеської облдержадміністрації прокоментував і ситуацію в Туреччині. Він вважає, що добре, що путч не вдався.

«Євросоюз і США не змогли би співпрацювати з недемократичною Туреччиною. До цього був би схильний інший вигнанець – Росія. Щоразу, коли з’являється новий вигнанець, втручається Путін», – додав Саакашвілі.

Нагадаємо, 6 липня прзиденти США та РФ поспілкувалися телефоном. Обама закликав Путіна вжити заходів до припинення значного загострення бойових дій на сході Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ