Фото-01 Бунт Росія Бунтарі-

На Росії грядуть бунти. Безглузді – за своєю чолобитною суттю, нещадні – за своєю не опанованою стихією. Цю етнічну особливість  валдайсько-уральського населення описав іще позаминулого століття арап Пушкін у своїй повісті «Капітанська дочка».

У найближчі півроку після виборів у Думу на Росії почне розкручуватись маховик народних протестів, який переросте у голодні марші від окраїн і до метрополії. Таке передбачення зробив журналіст Антон Красовський під час передачі «Особиста думка» на радіо «Ехо Москви».

Він сказав: «У країні вже нема надії, ніхто не хоче працювати, ніхто не хоче заробляти. Всі роблять якісь речі через силу. Це якийсь справжній застій. І, звичайно, з цим явищем нинішня влада зіштовхнеться в абсолютних його проявах – відбудеться не один марш на Москву. Буде багато маршів. І будуть голодні пенсіонери, і діти, звичайно».

Фото-02 Бунт Росія Бунтарі-

Журналіст зазначив, що всього лишень два роки тому ніхто на Росії про ніякі заколоти і не думав, а наприкінці серпня  вже організовували не один протест невдоволених, найгучніший  серед яких  – бунт фермерів. Причина нагнітання ситуації в тому, що люди доведені до відчаю, а влада не знає рецепту як подолати причини погіршення життя. Цього разу протестові фермерів перешкодили  поліцейські, але в майбутньому силовим структурам не вдасться нейтралізувати  всі спонтанні спалахи невдоволення. Бо і  місць для усіх знедолених у в’язницях не вистачить, а іще й годувати їх там доведеться коштом бюджету.

Фото-03 Бунт Росія бунтарі-

Антон Красовський провів аналогію, що в подібній ситуації у країнах на кшталт Чилі або Іспанії деспотичне керівництво відійшло від влади, щоби заспокоїти народ. У випадку Росії такого апріорі бути не може, а тому ситуація взагалі може вийти з-під контролю Кремля.

Гість радіопрограми також зазначив: «Не хочу, щоби так  було на Росії. Бо все це вже було в нас у 17 році. А було воно не тому, що більшовики були такими жахливими, а тому, що була Перша світова війна».

Цікавий пасаж, однако.

Проте журналіст Красовський може не клопотатись, ніяких неконтрольованих бунтів не буде в силу двох обставин:

▪ на Росії міцна традиція «бити чолом боярину»;

▪ на Росії до тонкощів відпрацьована практика розподіляти особливо буйних по місцях проживання під наглядом.

Фото-04 Бунт Росія Не стріляють

Ярослав Левків,
для видання «Інформаційний Акцент».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ