Порошенко
Безпілотник зняв на відео маєток Порошенка

Народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив відео маєтку Президента України Петра Порошенка, зняте з безпілотника. Це відео він присвятив Андрію Медведьку та Денису Поліщуку, яких підозрюють у убивстві журналіста Олексія Бузини і яких депутат вважає політв’язнями.

Великий будинок Порошенка розташований на території понад 3 га на березі річки Козинки. Окрім того, за повідомленням ЗМІ, Президент взяв в оренду узбережжя річки на 50 років. «За непоганою ціною – оцінка вартості 6400 грн за сотку, це так десь разів у 100 менше, а може й у 200», – зазначив Ігор Луценко.

Порошенко взяв в оренду земельну ділянку 0,75 гектара на береговій лінії селища Козин Київської області для «обладнання та нагляду за береговими захисними спорудами». Ділянка розташована на тій самій вулиці Козина, де й будинок Президента України. Оренду 0,7511 га землі надала півтора місяці тому Козинська сільрада Обухівського району Київської області.

При цьому сама ділянка оцінена Держземагентством у 479 тисяч гривень, або в 6,4 тисячі гривень за сотку землі. У договорі визначено, що орендар сплачуватиме за користування ділянкою орендну плату у розмірі 5% її оцінної вартості, що становитиме близько 1 тисячі доларів на рік за нинішнім курсом.

Згідно з нормами Водного кодексу України, продаж, а також ведення будівництва або зміна цільового призначення (обладнання берегових захисних споруд) водоохоронних зон заборонені. Водоохоронна зона річки Козинка сягає 50 метрів, якщо рахувати від «верхньої» лінії берега. Але оренда таких земель дозволена законодавством зі збереженням цільового призначення.

Читайте: «Президентські гектари»: Порошенко поповнив особистий земельний фонд і обзавівся пляжем

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ