Робот пропонує сотні варіантів розвитку подій в оповіданні
Робот пропонує сотні варіантів розвитку подій в оповіданні

У технологічному університеті Джорджії створено штучний інтелект на ім’я «Шахерезада» для написання історій. Робот пропонує сотні варіантів розвитку подій в оповіданні, що можна використовувати для створення відеоігор з альтернативним проходженням.

Як пише CNET, раніше розробники вже створювали штучний інтелект для розробки сценаріїв ігор, де сам гравець визначає результат подій. Відмінність Шахерезади в тому, що вона фактично повністю усуває обмеженість сюжетних розвилок, використовуючи людей краудсорсингову платформу Amazon Mechanical Turk.

Платформа являє собою людський хмарний ресурс для вирішення завдань, які не зможе вирішити комп’ютер, і названа так на честь «Механічного турка» підробленого шахового супер-робота, всередині корпусу якого переховувався професійний шахіст. Користувачі пропонують розвиток сюжетних ліній, а Шахерезада сортує і впорядковує їх.

Шахерезада була протестована на створення двох сюжетів пограбування банку і побачення в кіно. Всього були створені три тестових групи: історії Шахерезади, генератор випадкових історій та історії, створені людьми. Учасники груп оцінювали розповіді як з точки зору логіки, так і в суб’єктивному розумінні цікаво, чи ні. Як зазначили вчені, генератор випадкових історій програв змагання, а люди і Шахерезада отримали майже однакову оцінку.

Читайте: Потрапив під гарячу руку: чоловік відгамселив емоційного робота

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ