Відомі українці "привітали" з днем народження Владіміра Путіна
Відомі українці “привітали” з днем народження Путіна

7 жовтня Президент Росії Владімір Путін відсвяткував свій 64-й день народження. Апостроф зібрав найкращі «привітання» для російського президента від відомих українців.

«Я бажаю Путіну зустрітися з його батьком Люцифером ще до його наступного дня народження. Ми всі, безумовно, бажаємо Путіну смерті. І найкращий варіант і оптимальний варіант, щоб хлопець Микола з сил АТО повісив його десь на воротах. Ось тоді це було б нормально і все повернулося б на круги своя. Зараз Путін добре розуміє, що він робить», − зазначив громадський діяч Дмитро Корчинський.

«Це свято російського лідера мене абсолютно не хвилює. Комусь Путін − х**ло, а мені Путін по**й! Напевно, купа людей, які вважають себе вірянами, не можуть бажати комусь смерті. Але мені здається, що найкоротший шлях до забуття та невідомість − це менше говорити про нього. Чим більше ми говоримо про Путіна, тим менше ми намагаємося розібратися з тими проблемами, які є в нас», − наголосив гонщик Олексій Мочанов.

«А вони, ці проблеми, безумовно, величезні через сусідство з Росією. Але ми весь час чекаємо, що станеться якесь диво і хтось помре, хтось дасть грошей, і тут раптом у нас почнуться Нью-Васюки. Однак це все остапобендерщина така. Не Путін і Обама с*уть нам по під’їздах. Всередині я б, звичайно, хотів, щоб і Росію, і Америку очолювали люди, які ставляться до України та українців з повагою і розумінням, але проблеми потрібно шукати в нас самих».

Крім того, «привітав» Путіна і радіоведучий Дмитро Чекалкін: «Сьогодні повісили портрет Путіна на мостах у Москві та Нью-Йорку. Навіть його несамовиті прихильники вважають: найкраще, що з Путіним можна зробити, − це повісити його».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ