Журналіст програми «Схеми» Максим Савчук отримав інформацію, що начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей, призначений на цю посаду Указом Президента України Петра Порошенка, в період з 2007 по 2009 рік  нагороджував зброєю Віктора Януковича-молодшого. Щоби підтвердити аби спростувати цю інформацію, журналіст, а також нардеп Юрій Левченко направили відповідні звернення до УДО.

Як пише Савчук на своїй сторінці у Фейсбук, 10 серпня Левченко отримав відписку, мовляв, у період з 2007 по 2010 роки в Управлінні державної охорони України здійснювалось відповідно до Положення про нагородження відомчими відзнаками УДО України «Вогнепальна зброя» або «Холодна зброя». Одночасно Гелетей зазначає, що інформація, викладена у документах порушеного депутатського звернення, містить відомості конфіденційного характеру і не може бути оприлюднена без згоди на це власника інформації.

фото

Як зазначає журналіст, за логікою начальника УДО, щоб отримати цю інформацію, варто сподіватися на те, що Янукович-молодший ще живий і зможе надати своє погодження на оприлюднення таких даних або ж передасть вісточку з того світу…

«Якщо я заручуся підтримкою «Слідство ведуть екстрасенси» і (суто теоретично) вони встановлять зв’язок із Віктором Вікторовичем, а він передасть, що не проти, щоби «засвітили» його персональні дані – інформація буде? Чи є якісь інші варіанти? Мольфари, відьми, гноми?» – іронізує він.

Зазначимо, що за інформацією ЗМІ, своєю стрімкою кар’єрою Валерій Гелетей зобов’язаний впливовому українському політикові Віктору Балозі.

Валерій Гелетей

БЕЗ КОМЕНТАРІВ