Москаль
Шахраї від імені Москаля видурюють гроші у фермерів

Протягом останніх кількох днів у фермерські господарства різних районів Закарпаття телефонує чоловік, котрий, представляючись помічником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, просить профінансувати відпочинок на Закарпатті для 60 дітей зі сходу України. З цього приводу голова Закарпаття заявив, що знає від МВС, що такі злочини регулярно відбуваються. Про це повідомили у Закарпатській ОДА, передає УНН.

В прес-службі ОДА зазначили, що шахраї фермерам надають рахунок якогось благодійного фонду, де вказується бажана сума для переказу – 6900 грн (із розрахунку по 2300 грн на одного з трьох дітей, начебто розподілених на кожного фермера).

Наголошується, що це не перша спроба шахраїв видурити гроші від імені керівника області. Тож, Москаль звернувся до громадян з проханням не реагувати на подібні звернення, адже жодних доручень про перерахунок грошей він нікому ніколи не давав і давати не збирається. «Якщо хтось хоче видурити від мого імені (чи будь-кого з працівників ОДА) гроші, одразу звертайтеся в міліцію», – додав посадовець.

Телефонного шахрая, який повідомляв фермерам рахунок «благодійного фонду», розшукують правоохоронці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ