Нардеп піддається постійній критиці через симпатії до бойовиків

Нардеп Надія Савченко, попри критику, планує нові зустрічі з ватажками «ДНР» та «ЛНР» Захарченком та Плотницьким. Більше того, одну із цих зустрічей вона планує провести у Києві. Про це вона розповіла 29 грудня в ефірі «Шустер Live».

«Я не вважаю, що ці зустрічі мають бути постійними і тривалими у часі, як Мінський процес. Але йшлося при нашій першій зустрічі, що можливі і такі зустрічі. Я вважаю, що не потрібно зустрічатися через 7-й, 12-й, 200-й кілометр. Ми перебуваємо в Україні. І наступного разу можна зустрічатися в Луганську чи Донецьку, а потім – в Києві. І я роблю заявку на наступну зустріч», – сказала вона.

Як відомо, Савченко не входить в офіційну групу переговорників в Мінському процесі. Тристороння група в Мінську складається з представників України, Росії та ОБСЄ. Представники бойовиків мають там статус запрошених і напряму з ними ніхто переговорів не веде. Прямі переговори з ватажками самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» відкрито підтримує лише Росія.

7 грудня Савченко таємно відвідала Мінськ, де за посередництва Федеральної служби безпеки Росії зустрілася з Захарченком та Плотницьким. Наслідком цього стало виключення Савченко зі складу фракції «Батьківщини» в Раді. Раніше Савченко вийшла з однойменної партії.

Крім того, 23 грудня народні депутати ухвалили постанову, згідно з якою Савченко має бути виключено з Постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ.

Читайте: Савченко висловила повагу ватажкам «Л-ДНР»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ