Путін
Рейтинг Путіна б’є всі рекорди

Російські соціологи повідомили, що рейтинг схвалення роботи російського президента Владіміра Путіна досяг рівня в 89,9%. Про це в четвер інформує Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ).

«Рейтинг схвалення діяльності Владіміра Путіна встановив новий рекорд – 89,9%. Показник оновив попередній максимум, зафіксований в червні 2015 (у середньому за місяць – 89,1)», – зазначається в повідомленні.

За словами соціологічної служби, такий високий рівень схвалення роботи Путіна зафіксований, в першу чергу, у зв’язку з подіями в Сирії, авіаударами російської авіації по позиціях терористів (ці події назвали головними за минулий тиждень 26% респондентів). Всеросійське опитування ВЦИОМ було проведено 17-18 жовтня 2015 року. Опитано 1600 осіб в 130 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії.

Як відомо, керівний орган ВЦИОМ – Рада директорів, куди входять представники Міністерства праці та соціального розвитку РФ, Міністерства майнових відносин РФ й Адміністрації Президента РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 34% жителів Російської Федерації вважають головною гордістю своєї країни чинного президента Путіна.

Читайте: Любов до гроба: 57% росіян хочуть бачити Путіна президентом до 2024 року

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ