Юрій Швець, колишній розвідник СРСР, фінансовий аналітик США
Юрій Швець, колишній розвідник СРСР, фінансовий аналітик США

Президент Росії не зважиться на широкомасштабну війну з Україною, проте наробить іще чимало підлості в силу своїх психологічних особливостей та об’єктивних причин, – вважає колишній військовий розвідник і однокурсник Путіна під час навчання в Інституті ім. Андропова, а сьогодні американський фінансовий аналітик Юрій Швець.

Колишній російський розвідник переконує, що необхідно перестати звертати увагу на те, що говорить Путін, бо той – «патологічний брехун, а тому аналізувати його промови, вести із ним переговори абсолютно безглуздо».

Аналітик розповів про своє бачення ситуації: «У зовнішній розвідці, де я працював за часів СРСР, був внутрішній щомісячний бюлетень. У ньому публікували огляди по різних країнах і регіонах, а в кінці – маленьку колонка гумору, де на двох-трьох сторінках були витяги з деяких «аналітичних» документів. Особливо запам’ятався пасаж інформаційного повідомлення з Тегерана. У ньому було сказано:  «Шах замкнувся у палаці і довго відтягував свій кінець». Саме цим зараз і займається Путін – відтягує свій кінець. Це квінтесенція внутрішньої і зовнішньої політики нинішніх можновладців Кремля».

Швець також зазначив, що Росія серйозно фінансово ослабла через накладені на неї санкції. І обґрунтував свої висновки: «Навесні 2014 року Кремль завів своїх «відпускників» на Донбас, де їх зустріли українські добровольці та військові – ненавчені, непідготовлені, які десятиліттями не тримали автомат у руках. І при цьому були захоплені лише кілька українських міст і сіл, що є реальною межею можливостей РФ. А за межею цих можливостей Росія зазнає фатальних втрат».

Американський аналітик іще порадив взяти до уваги, що Путін у зовнішній політиці керується не стільки стратегічними розрахунками, скільки інстинктами, емоціями і патологічними пориваннями.

Висновки військового розвідника підтвердив і Міхеїл Саакашвілі в інтерв’ю для американського видання Forum Daily. Голова Одеської облдержадміністрації розповів: «Трамп хоче укласти угоду з Путіним. Ніхто не може укласти угоду з Путіним. Я знаю Путіна набагато краще, ніж Трамп. Я не раз намагався укласти угоду з Путіним, знайти взаєморозуміння з окремих питань. І можу з упевненістю сказати, що це абсолютно неможливо. Це так само, як домовлятись із крокодилом, щоби він тебе не з’їв».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ