російські військові, Сирія
Путін наказав знищувати все, що загрожує російським військовим у Сирії

Господар Кремля наказав своїм військовим у Сирії діяти гранично жорстоко, знищуючи будь-які цілі, які загрожують російському угрупованню. Про це Президент Росії Владімір Путін заявив на розширеному засіданні колегії Міноборони, передає РБК.

«Наказую діяти гранично жорстко, будь-які цілі, які загрожують російському угрупованню або нашій наземній інфраструктурі, підлягають негайному знищенню», – сказав Путін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, витрати Кремля на військову кампанію в Сирії стрімко зростають. Спочатку Росія планувала витратити на цю війну 1,2 млрд. доларів за весь 2016 рік, але, за даними RUSI (Лондон), після масової відправки солдатів і техніки в середині листопада щоденні витрати підвищилися з 4 до 8 млн. доларів на день, що в перерахунку на рік становить майже 3 млрд. доларів. У свою чергу, Міноборони РФ відмовилося від проведення низки навчань наступного року заради військової операції в Сирії.

Військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському Міністерстві оборони звітують про бойові вильоти. Після того, як турецькі ВПС 24 листопада збили на турецько-сирійському кордоні російський бомбардувальник Су-24, Росія перекинула в Сирію зенітні ракетні комплекси С-400 на аеродром Хмеймим, де базується російська авіація. Крім того, в районі Латакії був дислокований крейсер «Москва», оснащений системою ППО «Фрегат», аналогічної ЗРК С-300.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ