Російські ЗМІ почали активно поширювати тему підготовки до ядерної війни
Російські ЗМІ почали активно поширювати тему підготовки до ядерної війни

Влада Російської Федерації розпочала проводити опитування серед населення щодо готовності до ядерної війни зі США. Про це інформує Без табу, посилаючись на телеканал ABC News.

Відповідне опитування російські ЗМІ почали проводити на тлі зростання напруги між Росією і США щодо сирійського питання, а також після заяви американської влади про готовність завдати удару по військах Башара Асада.

«Якщо ядерна війна відбудеться, кожен повинен знати, де є найближче бомбосховище», – цитує АВС News сюжет на російському телеканалі про атомний бункер у Москві.

Крім того, в цілому на російських телеканалах часто можна почути про варіанти ядерної відповіді на «нахабство» США в Сирії.

Особливу увагу кремлівські ЗМІ, зокрема і в сюжеті про атомний бункер, приділяють великим навчанням щодо громадянської оборони на півдні Росії з залученням 40 мільйонів осіб, під час якої відбувалася підготовка у тому числі й до ядерної катастрофи.

Слід зазначити, що Міністерство оборони РФ оголосила про те, як країна функціюватиме під час війни. Журналісти ABC News визнали тривожним сигналом і той факт, що під Калінінградом розмістили оперативно-тактичні ракетні комплекси «Іскандер», а також навчальний запуск кількох балістичних ракет.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ