Путін-Меркель
Путін вимагає, щоби Меркель називала Євромайдан «переворотом», а Україну порівнює з Єменом

Президент РФ Владімір Путін воліє, щоби світ мав однакове бачення на політичні проблеми, «в іншому разі з Росією не домовитися». Про це він заявив під час спільної конференції з канцлером Німеччини Анґелою Меркель, передає телеканал «24».

«У нас повинні бути спільні критерії для подій, що відбуваються, єдині, за єдиним правилом», – зазначив Путін. «Ось дивіться: у Ємені що відбулося, і що ми там зараз спостерігаємо? Там переворот, президент відмовився від влади. Тепер його сили і зброю інші країни, з якими у Росії добрі відносини, хочуть повернути назад. Й усі називають це переворотом. Після того, як переворот здійснили в Україні, яку тільки лайку ми не чули на адресу екс-президента Януковича і яку тільки підтримку не бачили по відношенню до тих, хто здійснив цей переворот, – заявив Путін. – Якщо ми так будемо з різними стандартами підходити до однакових явищ, то ми ніколи ні про що не зможемо домовитися. Ми повинні визнати не право сильного і право кулака, а норми міжнародного права».

Як відомо, 10 травня канцлер Німеччини Анґела Меркель з робочим візитом відвідала Москву. Разом із Президентом РФ Владіміром Путіним вона поклала вінки до Могили Невідомого солдата біля Кремлівської стіни.

Інформаційний Акцент

  • Подвявший Укроп

    Поехала в очередной раз кентуху уговаривать.Никак не может поверить,что у полупокера крыша поехала.Ох,не зря людей в 60 лет на пенсию отправляли.Видать,мозг усыхать начинает.И человек начинает жить прошлым.