Росія відмежується від Донбасу ще й парканом
Росія відмежується від Донбасу ще й парканом

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Російської Федерації замовила будівництво металевого паркану на кордоні з Донецькою областю. Відповідна інформація розміщена на офіційному порталі держзакупівель РФ.

«Виконання робіт з будівництва обгороджувального паркану зі зварних забірних секцій з V-подібними наконечниками, спіральним бар’єром безпеки з АКС (армованої колючої стрічки) з матеріалів підрядника», – зазначено в розділі «Найменування товару, роботи, послуги» на сайті.

Будівництво захисних споруд обійдеться РФ майже в 10 млн. рублів. Паркан завдовжки понад 3 км повинен з’явитися між Ростовською та Донецькою областями до кінця поточного року.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Владімір Путін вимагає від ФСБ не допускати повернення до РФ росіян, які воюють у гарячих точках.

У Раді безпеки РФ вже неодноразово зазначали, що участь найманців російського походження у лавах терористичних угруповань за кордоном становить серйозну загрозу в разі їх повернення до Росії. Так, у березні секретар РБ Ніколай Патрушев заявив, що необхідно взяти «під особливий контроль загрозу, яку становлять бойовики, котрі повертаються з гарячих точок, які брали участь у конфліктах на боці терористичних угруповань. Не секрет, що велика кількість найманців російського походження воюють сьогодні за кордоном у рядах цих бандитських формувань».

Як відомо, в серпні в Держприкордонслужби України повідомили про те, що в межах проекту «Європейський вал» на кордоні з Росією вже викопано і обладнано 380 км протитанкових ровів, встановлено 6 нових спостережних вишок, 546 км фортифікаційних перешкод, 39 км загороджень з кільчастого дроту, 175 бліндажів, 134 перекриті щілини і 897 окопів.

Читайте: РФ ризикує опинитися за колючим дротом з усіх боків: Естонія будуватиме власну стіну на кордоні з Росією

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ