0929472_1597980Путін пообіцяв прем'єру Індії спробувати себе в йозі
У резиденції Путіна посилили режим секретності

Господар Кремля все більше оповитий таємницею. У резиденції Владіміра Путіна в Ново-Огарьово посилять заходи секретності. Це робиться для того, щоби не допустити витоку інформації, повідомив прес-секретар Президента РФ Дмітрій Пєсков, передає ТАСС.

«Заходи робляться для забезпечення режиму секретності, для запобігання небажаним витокам інформації», – сказав він та додав, що журналістів із ноутбуками не пускатимуть у кабінет Путіна в Кремлі та в резиденцію Ново-Огарьово.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у квітні співробітник російського недержавного «Фонду боротьби з корупцією» Алєксєя Навального на ім’я Георгій Албуров показав фотографію палацу очільника РФ Путіна під містом Геленджик на березі Чорного моря. У російському Інтернеті цей особливо засекречений об’єкт відомий під назвою «дача Путіна». Розташований на мисі Ідокопас у селищі Прасковеївка під Геленджиком (Краснодарський край, РФ). Площа – 87 га. Охороняється окремою прикордонною заставою. Територія огороджена подвійною металевою огорожею.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ