Путін і Асад мають намір продовжити боротьбу з тероризмом
Путін і Асад мають намір продовжити боротьбу з тероризмом

Дружба диктаторів міцнішає: президенти РФ Владімір Путін і Сирії Башар Асад заявили про намір продовжити боротьбу з тероризмом і після припинення бойових дій у Сирії 27 лютого. Про це повідомили в прес-службі Кремля за підсумками телефонної розмови глав держав, передає УНІАН.

«Обговорювалися різні аспекти сирійської кризи у світлі завдань з реалізації російсько-американської заяви (як співголови Міжнародної групи підтримки Сирії) про припинення з 27 лютого 2016 року бойових дій у Сирії. Асад розцінив пропозиції, які містяться у згаданій заяві, як важливий крок у напрямку політичного врегулювання. Підтвердив, зокрема, готовність сирійського уряду сприяти встановленню перемир`я», – йдеться в документі.

При цьому Путін і Асад наголосили на важливості продовження безкомпромісної боротьби з «ІД», «Джабхат ан-Нусра» та іншими терористичними угрупованнями, внесеними до відповідного списку Ради Безпеки ООН.

Нагадаємо, 22 лютого Росія і США домовилися про припинення бойових дій у Сирії з 27 лютого. Втім, за словами Путіна, режим припинення вогню не стосуватиметься «Ісламської держави» та інших терористичних груп.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ