У 2012 році Путін назвав закидання бойових загонів на чужу територію тренувальним засобом
У 2012 році Путін назвав закидання бойових загонів на чужу територію тренувальним засобом

Господар Кремля Владімір Путін вже розмістив підпільні бойові загони як у Німеччині, так і в інших країнах Заходу. Про це пишуть оглядачі німецького видання Bild.

Це підтверджують розслідування, які провів автор книг про Росію та Путіна німецький журналіст Боріс Райтшустер, а також інформація, що є у розпорядженні самої Bild. У своїй новій книзі «Прихована війна Путіна» Райтшустер спирається на досьє, зібране однією західноєвропейською розвідувальною службою, йдеться в статті.

Одним з ключових моментів досьє стало російське бойове мистецтво «Система». Цій техніці єдиноборств – оволодінню прийомами рукопашного бою і ліквідації супротивника – навчалися і навчаються радянські та російські співробітники спецслужб, повідомляють автори.

«У спортшколах, де навчають техніці рукопашного бою «Система», тренуються, як правило, звичайні спортсмени. Але за всім цим стоять співробітники військової розвідки ГРУ і спецпідрозділ ПДВ. Агенти Кремля, солдати елітних підрозділів у відставці з ліцензією на «безшумне» вбивство», – йдеться в статті.

Сам Путін назвав у 2012 році закидання бойових загонів на чужу територію тренувальним засобом.

Посилаючись на той-таки звіт західної розвідслужби, Bild описує основні цілі, які ставляться перед агентами, які пройшли навчання в школах «Системи». Це розпалювання безладів у заданому районі, вербування «майбутньої еліти», «спотворення» політичних і суспільних процесів, а також поширення недемократичних поглядів.

Як пише видання, в Німеччині результати подібної діяльності можна спостерігати на таких прикладах, як рух Pegida, підтримка популістів крайнього правого і лівого спрямовання, а також цілеспрямовані кампанії з дезінформації серед «російських німців» (справа про нібито зґвалтовану 13-річну Лізу з Берліна).

З початку 1990-х до країн Європи в ролі «сплячих» агентів і з метою вербування цілеспрямовано виїхали бійці елітних спецпідрозділів. Вони створили мережу шкіл, які працюють за «Системою», що охоплює територію від Торонто і Швейцарії до Німеччини, зазначають у публікації Bild.

Як пише в своїй книзі Райтшустер, в самій лише Німеччині за минулий рік спецслужбами було ідентифіковано приблизно 300 осіб, безпосередньо пов’язаних зі структурами «Системи». Цих диверсантів не можна недооцінювати, резюмує Райтшустер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ