Журналіст охрестив Путіна нахабним ліліпутом у країні велетнів
Журналіст охрестив Путіна нахабним ліліпутом у країні велетнів

Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков у статті для 7Days пояснив, що саме стримувало екс-президента США Барака Обаму від жорстокої реакції на дії Президента РФ Владіміра Путіна.

«Обама виходив із того, що з Путіним потрібно поводитися, як із хуліганом-підлітком, і за допомогою м’якої сили – тобто санкцій, тиску і неформального спілкування – продемонструвати всю безпорадність і анахронічність РФ, всю її залежність від цивілізованого світу, всю нікчемність її державної машини і деградацію суспільства», – висловив думку Портніков.

«Не можна сказати, що цей підхід не виправдовує себе і у тривалій перспективі не може не привести до успіху. Більше того, цей успіх гарантує, що пацієнт – путінський режим – помре на операційному столі, так і не згадає, що міг би натиснути на ядерну кнопку і погубити наш світ», – пояснив публіцист.

За його словами, для Путіна такий підхід означає тільки одне – слабкість противника.

«Якщо російський президент не стикається з жорстким рішучим опором, він іде далі. Власне, вся політика останніх років – доказ саме такої реакції російського Президента», – зауважив автор.

На його думку, як у будь-якого вихідця зі спецслужб, у глави РФ є ідея про їх всесилля.

«Саме ця наївна віра, що йому все дозволено, і зробила Путіна учасником і об’єктом останньої передвиборної кампанії у Сполучених Штатах. Чи означає це, що Росія стала загрозою для США? Ні, звичайно. Але вона стала для Америки перешкодою. Уявіть собі, що ви – велетень, а нахабний ліліпут бігає зі своєю шпагою, яка здається вам зубочисткою, і весь час норовить вас зачепити, вколоти, порвати одяг, виставити вас у смішному світлі, образити. Так, ліліпут залишається при цьому карликом. Але він вас дратує. Путін – саме такий ліліпут, який посмів розлютити країну велетнів», – наголосив журналіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ