сепаратизм
У Москві проведуть з’їзд сепаратистів з усього світу

У Москві 20 вересня відбудеться конференція під назвою «Діалог націй. Право народів на самовизначення і побудову багатополярного світу», передає Meduza. У зустрічі братимуть участь сепаратистські рухи з Гаваїв, Пуерто-Ріко, Каталонії, Західної Сахари, а також делегація партії «Шинн Фейн» (прихильники відділення Північної Ірландії від Великої Британії).

Організатором збіговиська виступає так званий «Антиглобалістський рух Росії». Цікаво, що гроші на цей захід виділяє влада РФ – у вигляді державного гранту від «Національного благодійного фонду» в розмірі двох мільйонів рублів. До слова, сам фонд перебуває під патронатом президента Путіна.

Серед співорганізаторів називають інформаційні агентства Rex, «Новоросія», радіо «Наше Підмосков’я», а також «російські та міжнародні антивоєнні організації». Відомо також, що лідер «Антиглобалістського руху» з 2013 року входить до президії організації «Офіцери Росії», співчленом якої є одіозний співак Іосіф Кобзон.

Meduza зазначає, що у грудні 2014 Антиглобалістський рух Росії уже проводив схожу конференцію. Тодішній захід обійшовся бюджету РФ удвічі дешевше – в мільйон рублів. «Антиглобалістський рух Росії» очолює Олександр Іонов, який раніше був співголовою «Комітету солідарності з народами Сирії та Лівії». У 2013 році делегація Комітету їздила до Сирії вручати Башару Асаду посвідчення «почесного члена» організації.

Нагадаємо, 22 березня 2015 року у Петербурзі пройшов «Міжнародний російський консервативний форум», де зібрались чільники маргінальних неонацистських партій з усієї Європи. Задекларована мета заходу – «просувати інтереси Росії та домагатися скасування санкцій».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ