Згідно з опитуваннями, понад чверть росіян бояться висловлювати свою справжню думку з приводу ситуації в Росії
Згідно з опитуваннями, понад чверть росіян бояться висловлювати свою думку стосовно ситуації в Росії

Більшість громадян РФ підтримують репресивні методи поліції. Принаймні у цьому переконаний президент Росії Владімір Путін. Про це він заявив під час колегії МВС, повідомляє Четверта влада.

«Навіть коли співробітники МВС застосовують репресивні заходи, але люди бачать, що це робиться в інтересах всього суспільства, це викликає підтримку з боку народу», – сказав Путін.

Він також розкритикував роботу правоохоронних органів, зазначивши, що незадоволений зростанням загального рівня злочинності, який, за його словами, минулого року зріс на 9%.

Путін наголосив, що МВС займає особливе місце в системі через величезну кількість завдань, які потребують вирішення.

«Базове завдання, про яке ми говорили на колегії минулого року, поки що не вирішене: а це вихід на якісно новий рівень роботи всієї системи МВС, забезпечення кардинального перелому ситуації зі злочинністю. Адже саме цього чекають від вас громадяни країни», – заявив господар Кремля.

До слова, згідно з опитуваннями, понад чверть росіян – 26% бояться висловлювати свою думку щодо ситуації в Росії. Можливо, саме це пояснює, яким чином Путіну вдається зберігати рейтинг схвалення на рівні 80-90%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ