Російським чиновникам подарували на Новий рік збірку цитат ПутінаРосійські чиновники отримали від адміністрації Кремля на Новий рік збірку цитат президента РФ. Книга отримала назву «Слова, які змінюють світ. Ключові цитати Владіміра Путіна», повідомляє РБК.

Видання вручили приблизно тисячі чиновників. На додачу вони отримали лист від заступника голови адміністрації президента В’ячеслава Володіна. За його словами, книга дозволить зрозуміти засади ухвалених політичних рішень. Минулого тижня Володін згадував видання на одній з нарад з депутатами, сенаторами та членами Громадської палати. Тоді заступник глави Адміністрації Президента назвав книгу «настільною» і сказав, що вона повинна бути у кожного політика.

Книгу видав прокремлівський молодіжний рух «Сеть». Тисячу примірників «Сеть» передала в Адміністрацію Президента, залишок тиражу планується продати. «По-перше, ми стали помічати, що все, що каже Путін, в тій чи іншій мірі збувається. У цій книзі ми простежили його слова, які підтвердили цю думку. Слова Путіна можна назвати пророчими», – сказав автор ідеї зібрати промови Путіна в одній книзі Антон Володін.

«Сеть» не повідомляє про джерела фінансування проекту. У липні 2015 року опозиціонер Алєксєй Навальний заявив, що «Сеть» отримала гранти на 70 млн. рублів через інші організації.

До книги «Слова, які змінюють світ. Ключові цитати Владіміра Путіна» увійшли 19 промов президента Росії без скорочень. Обсяг книги – близько 400 сторінок.

«Перша паралель, яка приходить в голову, – це цитатник Мао Цзедуна (коротка збірка висловів китайського вождя, видана урядом КНР в 1966 році, – ред.), – розмірковує історик, член президентської Ради з прав людини Микола Сванідзе. – В країнах з авторитарним і самодержавним режимом завжди намагаються надрукувати найяскравіші вислови лідерів, навіть якщо ці вислови і не дуже яскраві». Він нагадує, що в СРСР навіть за часів правління Йосипа Сталіна не було цитатника.

Читайте: «Красномовство» Путіна отримало визнання в Індонезії

  • Центральные военно-медицинские организации Минобороны РФ в Москве готовы трудоустроить подпавших под сокращение столичных медиков. Сегодня они могут принять свыше 2 тыс. человек, сообщил журналистам начальник главного военно-медицинского управления Минобороны Александр Фисун.
    «Сегодня мы готовы принять на работу свыше 600 квалифицированных врачейи до 1.5 тысяч среднего мед. персонала. Особенно остро мы нуждаемся в специалистах хирургического профиля, анестезиологах, протезистах и психотерапевтах», – сказал чиновник
    И ЭТО ТОЛЬКО В МОСКВЕ ГОСПОДА !!!!!
    Вот как готовятся встречаь ЗАБЛУДШИХ АГЕНЦОВ ПУТИНСКИХ только в их столице ??? А куда ещё повезут будущих российских калек и не признанных даже собственной страной *героев* убийц ???
    История, и правитель их пуйло умалчивает……