Політичний стратег Дуґлас Шоуен наголосив, що з Путіним немає сенсу вести переговори
Політичний стратег Дуґлас Шоуен наголосив: із Путіним немає сенсу вести переговори

Один із авторів книги «Генеральний план Путіна: знищити Європу, розділити НАТО, відновити силу і вплив Росії» Дуґлас Шоуен пояснив, чому США варто остерігатися Президента РФ.

Голос Америки підкреслює, що автори книги проаналізували 8 років політики Путіна, критикуючи слабку реакцію на дії Російської Федерації з боку США та Європи.

«Сама ідея того, що Путін, уперше з 1945 року, зумів змінити кордони Європи через вторгнення до України практично без американської реакції, крім санкцій, які, звісно, шкідливі для Росії, але з відсутністю летального озброєння для українців. Це те, що мені важко зрозуміти», – наголосив Шоуен.

Він підкреслив, що світ дозволяє їм виходити за межі допустимого. Зокрема, росіяни систематично модернізують свій ядерний арсенал, тоді як США не оновлювали власний ядерний арсенал уже 25 років і зменшує фінансування оборони.

На його думку, деякі висновки у цій ситуації є просто очевидними, але їх не помічає адміністрація Президента США Барака Обами. «Путін – це людина, з якою не можна говорити, якій треба демонструвати велике шоу сили та влади як чинник стримування. З моєї точки зору, американський підхід полягає в тому, щоб стояти збоку, а потім вести переговори, і переговори, і переговори… Я цю політику називаю «ну прошу, ну будь-ласочка!..».

За його словами, Путін має намір розділити Європу, зруйнувати НАТО і відновити вплив Росії у світі. На думку Шоуена, зробити це російський президент планує завдяки маргіналізації США і Заходу, хоч усередині країни, на думку аналітика, він і залишається слабким лідером.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ