Відомий політолог зауважив, що Путін зазіхатиме ще й на Прибалтику
Відомий політолог переконаний, що Путін зазіхатиме і на балтійські країни

Відомий російський публіцист і політолог Андрєй Піонтковскій у статті для 7 Days спрогнозував, що після України для реалізації божевільної ідеї «русскава міра» Путін почне створювати проблеми у Балтії.  

«У Кремлі сподівалися, що той же досвід з «зеленими чоловічками» можна буде повторити в Балтії, і НАТО не прийде на допомогу, тому що Путін залякає Захід ядерною зброєю. І дуже багатьох на Заході він дійсно залякав», – наголосив Піонтковскій.

За його словами, якби Захід відмовився від захисту Балтії, це стало б кінцем НАТО і кінцем США як глобальної держави

«При цьому Балтія потрібна Путіну не тільки для задоволення імперської хоті, а перш за все заради повного і остаточного приниження і поразки Заходу. Якщо б Захід відмовився від захисту Прибалтики, це стало б кінцем НАТО, кінцем США як глобальної держави і остаточним відходом Заходу з арени світової Історії», – зауважив політолог.

Він підкреслив, що нині Путін як поранений звір, оскільки його політика фактично провалилася на всіх напрямках. Відповідно, на цій стадії російський Президент дуже небезпечний.

«Агресія Путіна в Україні захлинулася. Підтримки від місцевого російського населення немає. Навпаки, росіяни в Україні воюють за цілісність своєї країни, за її європейський вибір. На основі опору зовнішнього агресора в Україні формується громадянська європейська нація», – зазначив експерт, додавши, що кремлівський лідер зазнав поразки і всередині країни.

«Люди з оточення Путіна розуміють, що сталося. Всі надії Путіна завалилися, розколу України не сталося, взяти країни Заходу на переляк не вдалося. Якщо в Україні «русскій мір» напоровся на жорсткий опір народу, у Балтії на рішучу реакцію НАТО, то в Сирії він формально переміг», – резюмував автор.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ