Путін
Путін вважає, що необхідний прямий діалог між українське владою та бойовиками «ДНР» та «ЛНР»

Російський президент Владімір Путін вважає, що РФ та Україна «приречені» на спільне майбутнє. Про це він заявив на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного економічного форуму, передає РИА Новости.

«Що б не відбувалося, в кінцевому підсумку, Росія та Україна, так чи інакше, приречені на спільне майбутнє», сказав Путін. За його словами, незважаючи на всі складнощі, «росіяни та українці це один народ, один етнос» зі своєю своєрідністю, культурними особливостями, зі спільною історією, культурою, духовним корінням. «Ми з самого початку виходили і виходимо з того, що Україна має право на власний вибір і на цивілізаційний, і на політичний і на економічний, на який завгодно», зазначив він.

Водночас Президент РФ вважає, що необхідний прямий діалог між українське владою та бойовиками «ДНР» та «ЛНР». «Як мантру щодня нам повторюють, що Росія повинна вплинути на Південний Схід України. Ми впливаємо, але розв’язати цю проблему тільки за допомогою нашого впливу неможливо. Потрібно впливати на владу в Києві», заявив Путін. Він вкотре звинуватив Захід у війні в Україні та нехтуванні геополітичними інтересами Росії.

Відповідаючи на запитання про те, що потрібно зробити для врегулювання ситуації, Путін заявив, що потрібен «прямий діалог між Луганськом, Донецьком і Києвом». Він також вважає, що Україна повинна почати «економічну реабілітацію цих територій».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, глава МЗС РФ Сєрґєй Лавров заявив, що Росія має політичний вплив на самопроголошені «ДНР» і «ЛНР».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ