avtoprobeg za putina
Відтепер автопробіги та встановлення наметових таборів у громадських місцях в РФ потрапляють під дію закону про мітинги

Автопробіги в Росії прирівняли до демонстрацій, а встановлення наметових містечок у громадських місцях – до пікетування. Президент РФ Владімір Путін підписав відповідний закон, РІА Новости.

Згідно з документом, автопробіги та встановлення наметових таборів у громадських місцях потрапляють під дію закону про мітинги.

У другому читанні у Держдумі була ухвалена поправка, згідно з якою громадянин, який проводить одиночний пікет з використанням збірно-розбірної конструкції, буде зобов’язаний повідомити владу найпізніше за три дні до проведення акції.

За даними МВС Росії, в 2014 році в Башкортостані, Бєлгородській, Московській, Ростовській, Челябінській областях, а також у низці інших регіонів пройшли протестні акції зі встановленням наметових містечок у громадських місцях, а в 27 регіонах відбулося 126 заходів, в яких взяли участь 4 тисячі людей з використанням 1,5 тисячі транспортних засобів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 75-річний пенсіонер Владімір Іонов, звинувачуваний у кількаразових порушеннях правил проведення мітингів у Москві, таємно виїхав з Росії до України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ