Путін
Три варіації на тему Путіна

Російські ЗМІ зафіксували одночасне перебування російського президента Владіміра Путіна відразу в двох місцях: на зустрічі в Кремлі і на президентській дачі на Алтаї.

Gazeta.ua цитує російського журналіста Олега Кашина, який на своїй сторінці у Facebook написав: «У даний час сайт Громадської палати РФ проводить пряму трансляцію зустрічі президента в Кремлі з членами Громадської палати РФ. Захід присвячується десятиріччю палати. У той саме час у алтайських ЗМІ з’явилася інформація, що президент зараз перебуває на своїй дачі на Алтаї, де його бачили очевидці. Прибув Путін пару днів тому в гірсько-алтайський аеропорт. Літак президента супроводжували ще п’ять бортів різних типів. Зазвичай у поїздках по країні президента супроводжують декілька бортів. Таким чином (…) Путін зараз перебуває на Алтаї і в Кремлі одночасно» , – написав Кашин.

Він зазначив, що раніше вже неодноразово з’являлася інформація про те, що у Путіна є кілька двійників. «У лютому опозиціонер Навальний заявляв, що на переговори в Мінську замість Путіна вирушив двійник.

Нібито Путін у Мінську
Нібито Путін у Мінську

Також з’являлася інформація, що у Ватикан також літав двійник, з цієї причини Путін нібито і не захотів заїжджати до Берлусконі», – зазначив російський журналіст.

Клони Путіна
Багатоликий Путін

Інформаційний Акцент

  • боцман

    )(уйло размногочленировался…